O hostinci

V pivovarském hostinci, který se nachází v prostorách bývalého sladovního humna, nabízíme přiměřený výběr jídel a Únětické pivo přímo z tanku. Kapacita hostince je přibližně 100 míst, dalších 65 míst je na letní zahrádce.

Kuchyně je vybavena nejmodernějšími technologiemi. Jídla jsou vařena dle receptů našeho šéfkuchaře, který se při sestavování jídelního lístku zaměřil na „snoubení“ jídla a piva. Od pondělí do pátku nabízíme polední menu,  v sobotu a neděli víkendové speciality.

Jídelní a nápojový lístek

 

Pivovarský hostinec je nekuřácký, má bezbariérový přístup. Prodáváme upomínkové předměty a pivo s sebou. Přijímáme stravenky (Ticket Restaurant, Sodexo a Cheque Déjeuner). Možnost platby kartami Visa a Mastercard. Cyklisté a děti vítáni!

UPOZORNĚNÍ: při rezervaci pro skupinu nad 10 osob vybíráme zálohu ve výši 1000,- Kč. Děkujeme za pochopení.

Provozní doba HOSTINCE

pondělí – čtvrtek 11 – 22 hodin
pátek – sobota 11 – 23 hodin
neděle 11 – 21 hodin

POZOR z důvodu rekonstrukce od 23.1. do 5. 2.  je pivovarský  hostinec uzavřen. Prodej piva v PET lahví a sudech  je pouze v pracovní dny  od 8:00 do 19:00 přímo v pivovaru.  Děkujeme za pochopení.

 

Žalov

NÁŠ TIP: Za účelem vytvoření té správné žízně, doporučujeme si zahrát tenis v TENISOVÉM CENTRU ŽALOV – www.tenis-zalov.cz

Pivovarsá restaurace Únětice
Pivovarsá restaurace Únětice