Akce na objednávku

V prostorách pivovaru je možné uspořádat firemní nebo soukromé akce na objednávku, dle vašeho přání. K dispozici jsou následující prostory:

RESTAURACE ÚNĚTICKÉHO PIVOVARU

Naše restaurace je přímo integrovaná do původních technologických prostor pivovaru z počátku 18.století. Dříve zde byly sladovnické humna, kde klíčil ječmen během výroby sladu. Součástí je salónek až pro 100 osob, který je ozvučen a vybaven dataprojektorem. Venkovní zahrádka je součástí pivovarského dvora, kde probíhá i každodenní pracovní činnosti.

 

PETANQUE V PIVOVARU

Na půdách pivovaru, kde se dříve skladoval sladovnický ječmen, z něhož se během zimního období vyráběl slad pro vaření piva, jsme vybudovali kryté hřiště UBULODROM pro petanque. Hřiště celkem poskytuje tři dráhy a nedílnou součástí je i zázemí s pípou pro občerstvení běh hry. Je možné si zde zahrát Petanque na sportovní úrovní v rámci UBULIGY nebo jako zábavu ve formě turnaje firemních týmu, s kamarády či dětmi.

 

Nabízené možnosti k pořádání s Vámi rádi osobně projednáme. Kontaktuje nás prosím na telefonu 602 22 47 11,  na e-mailu vycep@unetickypivovar.cz nebo osobně v restauraci.

Pivovarská restaurace Únětice
Pivovarská stodola Únětice
Petangue v pivovaru