Akce v pivovaru

 • Čt
  28
  Čvc
  2022
  Ne
  31
  Čvc
  2022
  ČESKÝ UKULELE FESTIVAL — 2 dny skvělé české i zahraniční hudby, zábavy a pozitivní nálady
  Tradičně proběhne festival v útulných prostorách areálu Únětického pivovaru u Prahy. www.goout.net/cs/czech-ukulele-festival-2021/szybihr/
  I letos využijeme pozitivitu a sílu ukulele, abychom uspořádali „Nejlepší možný festival ze všech ukulele festivalů na celém světě“.
  Těšit se můžete i na naše workshopy, tombolu, prodejní stánky s ukulele a doplňky, a samozřejmě i výborné občerstvení a spoustu dobré zábavy.
 • So
  06
  Srp
  2022
  10:00Únětický pivovar - Černokostelecký pivovár

  Vážení športovci, chtěli bychom Vás pozvat na 6. ročník štafetového společenské běhu z pivovaru  Únětického do Kostelce nad Černými lesy,  který se bude konat v sobotu 6/8. Jedná se o čtyři úseky a stanoviště budou v  Babicích, Pivovaru Dolních Počernicích a Pivovaru Trilobit. Nejedná se o měření závod, tak si můžete vybrat etapy dle libosti. Start následující etapy je po doběhnutí všech z předchozí etapy. Přesto se ale vítězství počítá. 

  Start je v 10:00 v Únětickém pivovaru

  1. etapa: Únětický pivovar -  Pivovar Trilobit - 14 km

  2. etapa: Pivovar Trilobit - Pivovar Dolní Počernice - 10 km

  3. etapa: Pivovar Dolní Počernice - Babice - 16  km

  4. etapa: Babice - Černokostelecký pivovar - 14 km

  Není důležité zvítězit, ale udělat si pořádnou žízeň. Běh se pořádá na památku našeho kamaráda ing. Vladimíra Černohorského, který miloval ženy, pivo, muziku a sport.

  Můžete běžet, střídat běh s kolem a nebo jen na kole.

  více informací na https://www.facebook.com/groups/behamespivovarem/ 

   

 • So
  17
  Zář
  2022
  10:00 - 18:00 Praha 6 – Dejvice – Bechyňova ulice

  Author Pražská padesátka je tradiční závod horských kol určený pro širokou veřejnost. V září se bude konat již 24. ročník ve znamení Memoriálu Jana Hrubeše, vzpomínka na našeho věrného fanouška, podporovatele, mnohonásobného účastníka a hlavně kamaráda a dobrého člověka. Termín je stanoven na sobotu 17. září 2022. Padesátikilometrová trasa závodu začíná a končí v Kampusu Dejvice

  WEB A PŘIHLÁŠKY: www.prazska50.cz