O hostinci

V pivovarském hostinci, který se nachází v prostorách bývalého sladovního humna, nabízíme přiměřený výběr jídel a Únětické pivo přímo z tanku. Kapacita hostince je přibližně 100 míst, dalších 65 míst je na letní zahrádce.

Kuchyně je vybavena nejmodernějšími technologiemi. Jídla jsou vařena dle receptů našeho šéfkuchaře, který se při sestavování jídelního lístku zaměřil na „snoubení“ jídla a piva. Od pondělí do pátku nabízíme polední menu,  v sobotu a neděli víkendové speciality.

Jídelní a nápojový lístek

 

Pivovarský hostinec je nekuřácký, má bezbariérový přístup. Prodáváme upomínkové předměty a pivo s sebou. Přijímáme stravenky (Ticket Restaurant, Sodexo a Cheque Déjeuner). Možnost platby kartami Visa a Mastercard. Cyklisté a děti vítáni!

Z důvodu vládních nařízení je hostinec uzavřen. Prodáváme pouze z okénka.

Dovolujeme si Vás pozvat do naší pivovarské mini prodejny

Otevřeno denně 11:00 – 20:00
Nabízíme:
Pivo s sebou v PET lahvích 1,5l 10°, 10,7° a 12°, plechovkách 0,5l  12°.
Teplé nápoje, čaj, kávu a nealko.
Děkujeme za Vaši žízeň.

Pivovarský hostinec

Provozní doba HOSTINCE:

Pondělí 11 – 22 hodin
Úterý 11 – 22 hodin
Středa 11 – 22 hodin
Čtvrtek 11 – 22 hodin
Pátek 11 – 23 hodin
Sobota 11 – 23 hodin
Neděle 11 – 21 hodin

 

INFORMAČNÍ OZNÁMENÍ

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Žalov

NÁŠ TIP: Za účelem vytvoření té správné žízně, doporučujeme si zahrát tenis v TENISOVÉM CENTRU ŽALOV – www.tenis-zalov.cz

Pivovarsá restaurace Únětice
Pivovarsá restaurace Únětice

Zrekonstruovaná zahrada před hostincem