Přátelé Únětického pivovaru

Přátelé Únětického pivovaru je volná skupina lidí vyjadřující podporu Únětickému pivovaru. Způsob a míra podpory je zcela individuální a může být až bezmezná. Dle moderních výzkumů neexistuje přátelství mezi ženou a mužem, ale může existovat přátelství mezi pivovarem a mužem či ženou, a to bez postranních úmyslů. Pro pivovar je důležitá inspirace případně i kritika od přátel.

Povinnosti a práva přátel Únětického pivovaru

Žádné

Výhody

Všichni přátelé jsou pravidelně informování novinkách a akcí Únětického pivovaru.  Pivovar si dobrých přátel váží a proto je (ne)pravidelně odměňuje poděkováním, přáním hezkého dne a dalšími až materiálními hodnotami.

Jak se stát přítelem Únětického pivovaru

Přítelem pivovaru se muže stát každý, kdo se zaregistruje zde nebo nechá svoje kontaktní údaje na výčepu restaurace Únětického pivovaru s individuální žádostí o přátelství. Po registraci každý přítel pivovaru obdrží odznak a nálepku stvrzující naše přátelství. Předání e-mailu vyjadřuje souhlas se zasíláním těch nejdůležitějších informací.

Těšíme se na naše přátelství Únětický pivovar

Poskytnutí výše uvedených osobních údajů je nezbytné pro provedení registrace do přátel Únětického pivovaru. Veškeré další podrobnosti týkající se ochrany osobních údajů jsou Vám k dispozici na tomto odkazu.

https://www.unetickypivovar.cz/Zasady-zpracovani-osobnich-udaju.pdf

Registrace do klubu přátel Únětického pivovaru

Fanclub

Pokud zaškrtnete toto políčko, budeme Vaše uvedené údaje zpracovávat pro potřeby vedení Vašeho účtu a abychom Vám mohli poskytovat výhody člena klubu Přátel Únětického pivovaru. Souhlas můžete kdykoli odvolat. Více podrobností zjistíte na tomto odkazu.

Zaškrtněte políčko "Nejsem robot" abychom věděli, že nejste automat. 🙂
Sending