Akce v pivovaru

 • Ne
  26
  Lis
  2017
  14:00

  Klasickou pohádku O šípkové Růžence všichni znají. Klauni Jeníček s Mařenkou ji však vypravují trochu jinak. Jak by vypadalo, kdyby se Růženka nosila pořád gumové rukavice a o růži se nepíchla? A jak to vypadá v paláci, když všichni rázem usnuli? A políbí princ princeznu, nebo si raději půjde taky lehnout? Klaunská pohádka, ve které je všechno jinak. Klauniáda je určena dětem a jejich rodičům.

 • So
  02
  Pro
  2017
  Ne
  03
  Pro
  2017

  Přijďte si zpříjemnit předvánoční atmosféru na Únětické vánoční trhy

  O víkendu 2. a 3. prosince 2017 pro vás ve stodole Únětického pivovaru už pošesté pořádáme vánoční trhy. Příjemná atmosféra, teplo od krbu a spousta krásných rukodělných výrobků od keramiky, svíček, přes vánoční dekorace až po přírodní kosmetiku. Pro děti jsou připraveny dílničky.

  K tomu všemu samozřejmě občerstvení a Únětické pivo, včetně letošního vánočního speciálu. Trhy jsou v provozu od 10 do 18 hodin, na nedělní odpoledne chystáme překvapení!

   

 • So
  10
  Úno
  2018
  Únětický pivovar

  Roztocko Únětický Masopust je obnovená tradice, vyrůstající ze společenství nadšených Roztockých, kteří jsou ochotní věnovatstovky hodin organizaci svátku a výrobě originálních, tradičních, až tři metry vysokých masek, ve kterých se dá zpívat, pít a tančit a veselit se.

  Program bude upřesněn, hlavní okamžiky v Únětickém pivovaru jsou:

  13.00 Klaunská pohádka

  14.00 narážení masopustního speciálu

  18:00  Večerní zábava ve stodole Vintage Wine